LED nouzové svítidlo VANDA 24 LED IP20 5h NARVA

Obrázky jsou pouze ilustrační

NEDOSTUPNÉ - Zboží pouze na dotaz
Katalogové číslo: 910088
Výrobce: NARVA

,- Kč s DPH
,- Kč bez DPH

 vyprodáno 
Zeptejte se na toto zboží...

Popis produktu

Nouzové svítidlo VANDA je určeno k zajištění osvětlení při výpadku elektrického napětí. Svítidlo je vybaveno dobíjecími niklo-kadmiovými ( NiCd ) bateriemi a elektronickým obvodem, který v případě výpadku napětí automaticky svítidlo zapne. Po úplném vybití baterií a připojení na napětí dojde k opětovnému dobití, které trvá 24h. Korpus i kryt svítidla je vyroben z Polykarbonátu ( PC/PC ), součástí dodávky jsou dobíjecí baterie, připevňovací prvky ( vruty a hmoždinky ). Použití : školy, banky, chodby, kanceláře atd.

Doba provozu v nouzovém režimu závisí na míře nabití a stavu baterie. Postupným stárnutím baterie se její kapacita snižuje.V zájmu zachování plné funkčnosti svítidla doporučujeme výměnu baterie jednou za 2 roky.

Montáž svítidla se doporučuje svěřit osobě s elektrotechnickou kvalifikací. Při rozebírání svítidla upozorňujeme na nebezpečí úrazu el. proudem i přesto, že je odpojeno od elektrické sítě. Svítidlo je zcela bezpečné pouze po odpojení dobíjecí baterie. Svítidlo se smí připojit pouze na jmenovité napětí uvedené výrobcem v návodu.

Technické parametry:
délka: 325mm
šířka: 75mm
hloubka: 50mm
příkon: 24 LED
nouzový režim: 5h
hmotnost: 0,53kg
baterie: 2x4V/900mAh NiCD
doba nabíjení: 12h
krytí: IP20

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Odborné instalace | Opravy svítidel

Odborné instalace

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli další z našich služeb. V případě, že potřebujete u nás zakoupená nebo jiná svítidla odborně nainstalovat, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Opravy rozbitých svítidel

Máte doma svítidlo, které se Vám rozbilo? Dotyková lampička, která přestala reagovat na dotyk apod.? Nevadí, stačí když nás kontaktujete a my Vám dáme Vaše svítidlo do pořádku.

Prosím, kontaktujte nás na čísle +420 603 791 718 nebo na emailové adrese obchod(zavináč)nejlevnejsiosvetleni.cz

Všechna práva vyhrazena www.NejlevnejsiOSVETLENI.cz (c) 2009 | powered by Zencart