Philips LivingColors čirá LED lampa 6917160PH

Obrázky jsou pouze ilustračníObvykle expedujeme do několika pracovních dnů
Katalogové číslo: 6917160PH
Výrobce: Philips

,- Kč s DPH
,- Kč bez DPH


  

Zeptejte se na toto zboží...

Popis produktu

Nabarvěte svůj svět pomocí světla
Jasně žlutá sluneční záře pro šedivé dny. Světle zelená, která Vás uklidní. Dotkněte se duhového prstence a svítidlo LivingColors osvětlí Váš svět jakýmkoliv tónem, od uklidňujících pastelových odstínů po syté, intenzivní barvy. Stačí nastavit barvy podle své nálady.

Světlo nyní můžete objevovat způsobem, který jste nepovažovali za možný, a to kdykoli. v jakékoli náladě a v jakékoli barvě.

Ať interiér odráží Vaše pocity
Svítidla LivingColors přinášejí možnost výběru z nezčetného množství barev. S jejich pomocí tak můžete vyjádřit své pocity a změnit své domácí prostředí, kdykoliv chcete nebo to prostě jen potřebujete. Dotkněte se barevného kolečka na dálkovém ovládání a svítidlo LivingColors rosvítí Váš svět v libovolném vybraném odstínu. Přidejte více bílé a získejte dokonale jemné odstíny nebo nastavte jas. Také se můžete posadit a nechat svítidlo LivingColors automaticky měnit barvy.

Odpovídá stylu a barvě Vašeho interiéru
Vyberte si svítidlo, které nejlépe vyhovuje Vašemu interiéru. K dispozici jsou tři provedení: univerzální čiré, stylové černě kouřové a vytříbené květinové.

Výkonná zábava
Svítidlo LivingColors využívá čtyři moderní výkonné diody LED.

LED lampa s dálkovým ovládáním. Pomocí 4 vysoce svítících diod (1 zelená, 2 červené, 1 modrá ) a systému RBG dosáhnete miliony barevných kombinací. Lze spustit mód "kontinuální změna barvy" a svítidlo samo přelaďuje přes všechny části barevného spektra. Dále je možno nastavit sytost barev - získáte dokonale jemné odstíny. Vestavěným stmívačem můžete upravovat jas podle vašeho přání. Dálkovým ovladačem můžete nastavit jakoukoliv barvu a také sytost barev a upravit jas. Svítidlem LivingColors dokonale navodíte příjemnou atmosféru. Svítidlo LivingColors samo o sobě má velkou designovou hodnotu. Dálkovým ovladačem lze ovládat až 6 těchto svítidel, tedy lze měnit atmosféru v místnosti z jednoho místa a najednou. Pamětový efekt zajistí, že při vypnutí si svítidlo pamatuje poslední navolený odstín a při jeho opětovném rozsvícení svítidlo svítí tímto odstínem.

Výkon:15W
Napětí: 230VB
Barva skla: čirá
Rozměry: 228x288x244mmD
Dálkový ovladač: je součástí balení


Doporučujeme zakoupit společně s tímto produktem

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Odborné instalace | Opravy svítidel

Odborné instalace

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli další z našich služeb. V případě, že potřebujete u nás zakoupená nebo jiná svítidla odborně nainstalovat, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Opravy rozbitých svítidel

Máte doma svítidlo, které se Vám rozbilo? Dotyková lampička, která přestala reagovat na dotyk apod.? Nevadí, stačí když nás kontaktujete a my Vám dáme Vaše svítidlo do pořádku.

Prosím, kontaktujte nás na čísle +420 603 791 718 nebo na emailové adrese obchod(zavináč)nejlevnejsiosvetleni.cz

Všechna práva vyhrazena www.NejlevnejsiOSVETLENI.cz (c) 2009 | powered by Zencart