Produkty v kategorii Kuchyňské lustry

Kuchyňská Svítidla a Lustry.

Osvětlení kuchyně se často stává problémem při projektování osvětlení. Kuchyňské osvětlení je totiž nutné rozdělit na osvětlení pracovní plochy a na osvětlení celkové, často i osvětlení nad jídelním stolem.

Jak vybrat Kuchyňská Svítidla?

V moderních kuchyních je často pracovní plocha dlouhá několik metrů či je rozdělena na více ploch. Aby byla pracovní plocha v kuchyni řádně osvětlena, je nutno použít více svítidel, nejčastěji zabudované do kuchyňské linky.Svítidla do kuchyně od firem MASSIVE, RENDL jsou typickým příkladem,
že použití jedné designové řady vede k zhodnocení celkového vzhledu a zároveň je pracovní plocha velmi kvalitně a úsporně osvětlena.


Kuchyňská svítidla na celkové osvětlení kuchyně pak vhodně doplňuje zvolený kuchyňský nábytek . Svítidlo, často umístěné nad jídelním stolem, by mělo vydávat rozptýlené světlo, které neoslní, ale zároveň dostatečně nasvítí plochu stolu a okolí. Dost často vzniká v kuchyních problém, že vývod kabelů ze stropu není přesně nad jídelním stolem. Řešením jsou závěsná svítidla, která mají přívod elektrické energie mimo osu svítidla. Tyto svítidla lze vhodně do kuchyní použít.

Kvalitní osvětlení kuchyně

Nejčastějším problémem při osvětlování kuchyní je nedostatek světla na všech pracovních plochách včetně sporáku. Věnujte proto tomuto velkou pozornost a v kuchyni použijte radši více svítidel na samostatný vypínač než jedno svítidlo centrální. Vaše práce v kuchyni  bude úspěšnější a bezpečnější.


Zobrazeno 1 - 19 (z 19 zboží)
svítidlo Cucina - Cinnamon 334801710

svítidlo Cucina - Cinnamon 334801710


,- Kč s DPH
,- Kč bez DPH

... více informací
 vyprodáno 

Zobrazeno 1 - 19 (z 19 zboží)

Nové zboží pro měsíc May - Svítidla MASSIVE
Všechna práva vyhrazena www.NejlevnejsiOSVETLENI.cz (c) 2009 | powered by Zencart