Svítidlo s mikrovlným senzorem pohybu PETRA 60W IP44 Narva

Obrázky jsou pouze ilustrační

Obvykle expedujeme do několika pracovních dnů
Katalogové číslo: 910001
Výrobce: NARVA

,- Kč s DPH
,- Kč bez DPH


  

Zeptejte se na toto zboží...

Popis produktu

Svítidlo PETRA je vyrobeno z  odolného plastu (PC) a opatřeno skleněným krytem v  opálovém provedení. Uvnitř svítidla je umístěn mikrovlnný pohybový VF senzor , který vysílá vysokofrekvenční elektromagnetické vlny (5,8 GHz) a přijímá jejich odezvu. Při sebemenším pohybu v oblasti snímání rozezná senzor změnu odezvy. Mikroprocesor pak aktivuje příkaz pro zapnutí světla. Snímání je možné i přes dveře,sklo, nebo tenčí dřevěné přepážky nebo zdivo.

Technické údaje:
Materiál: sklo/plast
Rozměry: 275/90mm
Patice: E27
Napájení: 220V - 240V AC
Maximální příkon: 60W
VF systém: 5,8 GHz CW radar, ISM pásmo
Přenosový výkon: <10mW
Úhel snímání senzoru: 360°, 160°
Dosah senzoru: 1-8m (nastavitelný)
Časové nastavení: 5s - 15 minut
Soumrakové nastavení: 2 - 2 000 LUX
Nastavení dosahu (citlivosti)
Dosah je termín, který se používá pro vyjádření průměru kruhové oblasti snímání na zemi při montáži senzoru ve výšce asi 2,5 m. Úplným otočením ovladače proti směru hodinových ručiček nastavíte minimální dosah (průměr 1 m)a úplným otočením ovladače ve směru hodinových ručiček nastavíte maximální dosah (průměr 8 m).

Časové nastavení
Dobu, po kterou má svítidlo svítit, lze nastavit v rozsahu 5 sekund (úplné otočení proti směru hodinových ručiček) až 15 minut (úplné otočení ve směru hodinových ručiček). Při rozpoznání jakéhokoliv pohybu před uplynutím nastavené doby se časovač obnoví. Při stavování dosahu a provádění funkční zkoušky doporučujeme nastavit nejkratší dobu. POZNÁMKA: Po každém vypnutí svítidla je opětovné snímání pohybu přerušeno asi na 1 sekundu. Teprve po uplynutí této doby se může svítidlo při rozpoznání pohybu opět rozsvítit.

Soumrakové nastavení
Požadovanou prahovou reakční hodnotu svítidla je možno nastavit plynule v rozsahu od 2 lux do 2 000 lux. Úplné otočení ovladače proti směru hodinových ručiček znamená soumrakový provoz (2 lux). Úplné otočení ovladače ve směru hodinových ručiček znamená provoz za denního světla (2 000 lux). Při nastavování dosahu a provádění funkční zkouškve dne musí být ovladač otočen do dorazové polohy ve směru hodinových ručiček.
POZNÁMKA: Vysokofrekvenční výstup VF senzoru je < 10 mW. Tato hodnota představuje jednu setinu přenosového výkonu mobilního telefonu nebo výstupu mikrovlnné trouby.

Odborné instalace | Opravy svítidel

Odborné instalace

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli další z našich služeb. V případě, že potřebujete u nás zakoupená nebo jiná svítidla odborně nainstalovat, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Opravy rozbitých svítidel

Máte doma svítidlo, které se Vám rozbilo? Dotyková lampička, která přestala reagovat na dotyk apod.? Nevadí, stačí když nás kontaktujete a my Vám dáme Vaše svítidlo do pořádku.

Prosím, kontaktujte nás na čísle +420 603 791 718 nebo na emailové adrese obchod(zavináč)nejlevnejsiosvetleni.cz

Všechna práva vyhrazena www.NejlevnejsiOSVETLENI.cz (c) 2009 | powered by Zencart