Zářivkové průmyslové svítidlo TOPLUX 118E ABS/PC magnet NARVA

Obrázky jsou pouze ilustrační

Obvykle expedujeme do několika pracovních dnů
Katalogové číslo: 910266
Výrobce: NARVA

,- Kč s DPH
,- Kč bez DPH


  

Zeptejte se na toto zboží...

Popis produktu

Průmyslová svítidla TOPLUX jsou dodávána s magnetickými nebo elektronickými předřadníky. Korpus svítidla je vyroben z ABS, diffuzor z PC, vnitřní část svítidla tvoří ocelový lakovaný plech s objímkami pro zářivky s paticí G13. Svítidlo je opatřeno vývodkami a prvky pro připevnění. Svítidlo je vysoce odolné proti mechanickému poškození a chemickým látkám. Diffuzor PC má dlouhodobou barevnou stálost a časem nežloutne. Jednoduchá montáž, použití v chemickém průmyslu, sklepeních, výrobních halách, venkovních prostranstvích, prašných prostředích, dílnách, a pod.

Technické parametry:
délka: 658mm
šířka: 98mm
výška: 96mm
příkon: 1x18W
patice: G13
hmotnost: 1,3kg


Upozornění:
Pro montáž svítidla jsou určeny nerezové upevňovací prvky, které jsou příslušenstvím svítidla. Je zakázáno jakkoliv provrtávat a připevňovat korpus svítidla ke stropu nebo na stěnu pomocí vrutů nebo šroubů skrz plastovou stěnu korpusu. Narušuje se tím krytí svítidla a mechanická odolnost. Případná reklamace nemůže být v těchto případech uznána. Ačkoliv se toto upozornění týká všech prachotěsných svítidel, platí zejména pro svítidla s korpusem z ABS a magnetickými předřadníky. Do prostorů s provozem nad 10h denně doporučujeme svítidla s elektronickým předřadníkem.

Odborné instalace | Opravy svítidel

Odborné instalace

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli další z našich služeb. V případě, že potřebujete u nás zakoupená nebo jiná svítidla odborně nainstalovat, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Opravy rozbitých svítidel

Máte doma svítidlo, které se Vám rozbilo? Dotyková lampička, která přestala reagovat na dotyk apod.? Nevadí, stačí když nás kontaktujete a my Vám dáme Vaše svítidlo do pořádku.

Prosím, kontaktujte nás na čísle +420 603 791 718 nebo na emailové adrese obchod(zavináč)nejlevnejsiosvetleni.cz

Všechna práva vyhrazena www.NejlevnejsiOSVETLENI.cz (c) 2009 | powered by Zencart